Lazer Epilasyon Fiyatları

0
982

Lazer epilasyon uygulaması sadece kıl köklerini yakmaktan ibaret olan bir uygulama değildir. Ciddi bir uzmanlık ister. Bu nedenle lazer epilasyon yaptırmak için ucuz olan yerleri değil güvenilir yerleri tercih etmekte fayda vardır.

Doktorların kontrolünde uygulama yapılan yerler daha güvenilirdir. Her ne kadar fiyatı diğerlerine oranla biraz daha maliyetli olsa da en azından sağlığımızı riske atmamış oluruz. Lazer epilasyonun sabit bir fiyatı yoktur. Uygulama yapılacak olan bölge incelenir ve kullanılacak olan cihaz türüne ve tüylerin yapısına göre bir fiyat belirlenir.

Piyasada bu uygulamayı yapan çok fazla miktarda merkez vardır. Lazer epilasyon fiyatlarıda çok fazla çeşitlilik gösterir. Örneğin tüm vücut lazer epilasyon için 1000 TL ile 3500 TL arasında fiyat alabilirsiniz. Fakat her işin bir maliyeti vardır bu yüzden ucuz fiyat veren yerler hem sağlık açısından, hem hijyen ve güvenilirlik açısından iyi olmayabilir. Bu yüzden lazer epilasyon uygulaması için güvenilir bir firmayı tercih etmeniz gerekir.

Lazer epilasyon fiyatları sadece bölgeye ve cihaza göre değil uygulanacak kişinin kadın ya da erkek olmasına göre de değişiklik gösterir. Erkeklerin kıl yapısı bayanlara oranla daha kuvvetli olduğu için daha zor biteceğinden fiyatları bayanlara oranla biraz daha fazla olmaktadır. Aynı zamanda lazer epilasyon net fiyat uygulaması sağlık bakanlığınca da yasaklanmış olan bir durumdur. Epilasyon fiyatları hakkında net ve kesin bilgi edinebilmek için yapmanız gereken en iyi şey size en yakın güvenilir bir merkezi ziyaret etmeniz olacaktır.

Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here