Dövme Sildirme Fiyatları

0
1354

Dövme ingilizce adı ile ‘tattoo’ cilt üzerine çeşitli iğneler yardımı ile mürekkeplerin, çeşitli boyut şekil ve ebatlarda deri üzerine işlenmesine verilen genel bir süsleme sanatıdır.

Dövmeler düşünmeden yapılmış olabilir ya da yılların verdiği değişkenlik ile artık istenmeyebilirler. Dövme sildirme hususunda da yeterince düşünmek ve uygun yöntemi bulma hususunda en doğru kararı vermek gereklidir. Yanlış yapılan bir tercih sonucu cilt üzerinde ağır hasarlar oluşabileceği ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır.

Dövme sildirmek için piyasa da pek çok yol bulunmaktadır, lazer ışınları ile sildirme yaptırılabilirken, peeling yöntemleri de oldukça etkili olduğu gerçeğine sahiptirler. Lazerle dövme sildirme fiyatları dövmenin rengine, ebatına ve dövmenin yaşına göre değişkenlik göstermektedir.

Lazerle dövme sildirme işlemi yapan işletmeler de genel fiyat aralığı seans başı olarak ücretlendirilmekle birlikte minimum üç seans dan başlamaktadır ve cilt yapısına göre seans sayısında  değişkenlik oluşabilmektedir. Orta boyutlar da yapılmış bir dövmenin seans başı ücreti 500 TL  ile 600 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Küçük boyutlar da ve siyah mürekkep ile işlenmiş dövmeler de ise fiyat aralığı; 200 TL ye kadar düşüş göstermektedir.

Dövme sildirme hususundaki  en sağlıklı kararı verebilmek için bir cildiye yada dermatolog dan yardım almak uygun olacaktır. Fiyatlar Lazerle dövme sildirme işlemi yapan kurumlara göre de değişkenlik göstermektedir. Sağlık sigortası kurumlarınca dövme sildirme işlemi özel bütçe gerektirdiği düşüncesi ile ödenek sunmamaktadırlar, ayrıca yine Kliniklerin muhasebe departmanları tarafından ücret ödeme hususunda ayrıcalıklar sunduklarını belirtmek gerekmektedir. Taksit, kredi kartı çek ya da senet gibi ödeme seçenekleri de mevcuttur.

için, ilaç piyasasında kimyasal asit içerikli peeling ürünleri de satılmaktadır. Ürünlere ulaşmak için bir dermatoloğa danışılabilir ya da güvenli bir internet sitesi üzerinden alışveriş yaparak kimyasal peeling içerikli dövme silme ürünlerine kapı da ödeme kolaylığı ile teknoloji sayesinde artık ulaşmak mümkündür.

Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here