Ameliyatsız Yüz Germe

0
1572

Son günlerde estetik operasyonları adına oldukça büyük adımlar atılmıştır. Özellikle dikişsiz, acısız kısacası ameliyatsız operasyon yöntemleri ve sayısı da bir hayli fazla durumdadır. Ameliyatsız yüz germe operasyonu da son zamanların favori yöntemleri içinde yer almaktadır. Yüz germe yöntemlerinde birden fazla yöntem bulunmaktadır. Operasyon yaptırmak isteyen kişi, kendisi için en uygun yöntemi işin uzmanı ile birlikte karar vererek uygulamaya sokabilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

                Herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeksizin yüzde bulunan kırışıkların ve sarkmaların giderilmesi adına yapılan bir çeşit operasyondur. Yüz gerdirme, daha çok gençleştirme ya da yaşlılığı erteleme amaçlı yapılmaktadır. Ameliyatsız olması pek çok avantaja sahiptir. Hasta, operasyon sonunda hemen eski iş ve sosyal hayatına devam edebilir ve uzun süre dinlenme gerektiren bir acı ya da ağrı hissetmez. Ameliyat kadar etkili bir yönteme sahiptir ancak ameliyat gibi yan etkilere sahip değildir. Ameliyatsız yüz germede genel metot; cilt ve cilt altı dokuları onarmadır. Bu metot sayesinde de yaşlanma olayı bir nebze önlenmiş olur. En azından yaşınızı göstermemiş olursunuz.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?

Ameliyatsız yüz germe yöntemleri, günümüzde birden fazla yöntemle yapılmaktadır. Estetik adına geliştirilmiş son teknoloji kullanılan aletlerle yapılan operasyonlar vardır.

Mikro fokuslu ultrason (ultraskin) ile yüz germe, lazer lift ile yüz germe, dolgu ile yüz germe, ip ile yüz germe (örümcek ağı estetiği ya da ip askı yöntemi), fraksiyonel radyo frekans (scarlet, altın frekans, altın iğne) ile yüz germe metotları günümüzde en yaygın yöntemlerdir. İp ile yüz germede kullanılan ipler özel dokulardan oluşmuş olup, cilt altında kaybolan bir özelliğe sahiptir.

Görüldüğü üzere yüz germe yöntemlerinde herhangi bir yan etki oluşturacak materyal yoktur.

Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here